Zapraszamy do skorzystania z aktualnych promocji


Promocja „DOBRY START”

Oferta dla nowo powstałych firm. Aby wesprzeć Państwa rozwój oferujemy pomoc przy zakładaniu i rejestracji firmy oraz dodatkowo pierwszy miesiąc rozliczeń księgowych za 1 zł + drugi miesiąc za 50% stawki zawartej w umowie.


Promocja „CZAS NA ZMIANY”

Jeżeli jesteście Państwo klientami innego biura rachunkowego i doszliście do wniosku, że pora dokonać zmian – zapraszamy do nas. Każda nowa firma, która podpisze z nami umowę otrzyma przez 2 miesiące rabat na usługi księgowe w wysokości 50% dotychczas płaconej stawki.


Promocja „Z POLECENIA”

Oferta skierowana do obecnych Klientów naszego biura. Jeżeli polecicie Państwo nasze usługi znajomym, z którymi nawiążemy stałą współpracę, otrzymacie Państwo w podziękowaniu 1 miesiąc obsługi księgowej za 1 zł.


Promocja „DLA KAŻDEGO”

Oferta skierowana do osób lub firm, które nie są Klientami naszego biura, ale chcą promować nasze usługi. Jeżeli polecicie Państwo usługi świadczone przez Centrum Rachunkowości i Szkoleń rodzinie, znajomym czy też partnerom biznesowym, za każdą umowę bezterminową, którą podpiszemy z firmą z Państwa polecenia otrzymacie wynagrodzenie w wysokości kwoty netto, na jaką wystawimy pierwszą fakturę dla poleconego Klienta.


*ceny podane w wartościach netto. Promocje dotyczą osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i obowiązują od dnia 20.09.2018 r. do odwołania. Promocje nie łączą się.